Stará Boleslav Pěší trasy:

Trasa   SB1 – 11 km - krátká

Ze startu jít směr BRANDÝS N.L. – před mostem u zdymadla odbočit doleva dolů a po modré pokračovat HOUŠTKOU a chatovou oblastí až k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Odtud se vydáte na sever po cyklotrase 17. GREENWAY JIZERA až na druhé křižovatce lesních cest narazíte na KONTROLU (SAMOKONTROLU). U ní odbočíte doleva a po ní půjdete po ní bez značení až do centra STARÉ BOLESLAVI, projdete kolem autobusového náměstí, přes náměstí a cca 250 m za ním ve směru na BRANDÝS N.L. je po levé straně Jídelna u Karla IV. Před ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.

Trasa   SB2 – 17 km - střední

Ze startu doleva do BRANDÝSA N.L. pod zámek, odbočit doleva a pokračovat dále po modré cyklostezce po pravém protiproudním břehu do TOUŠENI až k TOUŠEŇSKÉ LÁVCE. Od ní pokračovat po žluté do KÁRANÉHO. Následně po červené dojít k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Odtud se vydáte na sever po cyklotrase 17. GREENWAY JIZERA až k železniční trati do prostoru polesí ZELENÁ BOUDA. Dáte se doleva (bez překročení trati) a půjdete souběžně s tratí až u přejezdu narazíte na zelenou. Dáte se po ní doleva a půjdete až do centra STARÉ BOLESLAVI, projdete kolem autobusového náměstí, přes náměstí a cca 250 m za ním ve směru na BRANDÝS N.L. je po levé straně Jídelna u Karla IV. Před ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím

Trasa   SB3 – 24 km - delší

Ze startu jít doleva do BRANDÝSA N.L. pod zámek, odbočit doleva a pokračovat dále po modré cyklostezce po pravém protiproudním břehu do TOUŠENI až k TOUŠEŇSKÉ LÁVCE. Od ní pokračovat po žluté do KÁRANÉHO, dále doprava po červené – poutní cestou Blaník - Říp až na SV.VÁCLAVA. Dále po žluté k železniční trati LYSÁ – OTRADOVICE až na modrou. Odbočíte doleva a po modré dojdete znovu do KÁRANÉHO. Odtud doprava po červené k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Odtud odbočit doleva na modrou a pokračovat po ní přes chatovou oblast do STARÉ BOLESLAVI až ke zdymadlu. Na silnici odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.

Trasa   SB4 – 30 km dlouhá

Až na SVATÉHO VÁCLAVA podle SB 3. Odtud doprava cca 1,5 km po červené a následně odbočit doleva na cyklotrasu 0041. Po ní dojít na modrou před STAROU LYSOU. Zde odbočit doleva a po modré dojít až do KÁRANÉHO. Odtud po červené k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Pak odbočit doleva na modrou a pokračovat po ní přes chatovou oblast do STARÉ BOLESLAVI až ke zdymadlu. Na silnici odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.