Kostelec nad Labem Pěší trasy:

Mapa Umístění Startu a kontroly v Kostelci nad Labem

mapa umístění STARTU a KONTROLY - Kostel
Trasa   K1 – 10 km - krátká

Ze startu jít na náměstí, tam se napojit na zelenou – po ní projít kolem hřbitova do ZÁRYB – dále po zelené cyklostezce do BRANDÝSA N.L. k mostu – napojit se na modrou, přejít most přes Labe a a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím. Na trase není kontrola.

Trasa   K2 – 14 km - střední

Ze startu jako trasa K 1 až za ZÁRYBY, kde u studánky u Světice odbočit ze břehu po zelené doprava a pokračovat až do BRANDÝSA N.L. pod zámek k mostu, přejít most a na jeho konci u zdymadla sejít doprava dolů a pokračovat po modré do HOUŠTKY a dále po modré až do ulice VESTECKÁ, v ní odbočit po ní doleva do centra STARÉ BOLESLAVI, bez značení projít na zelenou a doleva po ní projít kolem autobusového náměstí přes náměstí a cca 250 m za ním ve směru na BRANDÝS N.L. je po levé straně Jídelna u Karla IV. Před ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím. Na trase není kontrola.

Trasa   K3 – 23 km - dlouhá

Ze startu jako trasa K 1 až do BRANDÝSA N.L. k mostu a pokračovat dále po modré cyklostezce po pravém protiproudním břehu do TOUŠENI a přejít TOUŠEŇSKOU LÁVKU. Za ní odbočit doleva a dojít až na soutok LABE a JIZERY. Odtud se vrátit zpět k lávce a následně do KÁRANÉHO. Následně po červené dojít k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Zde nastoupit doleva na modrou a po ní pokračovat až ke zdymadlu ve STARÉ BOLESLAVI, odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.