Trasa   L1 – 15 km - krátká

Ze startu jít doleva městem souběžně s železniční tratí a následně odbočit na červenou ven z města. Po ni pokračovat kolem dostihového závodiště ke SVATÉMU VÁCLAVU do KÁRANÉHO a k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Odtud odbočit doleva na modrou a pokračovat po ní přes chatovou oblast do STARÉ BOLESLAVI až ke zdymadlu. Na silnici odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.

Trasa   L2 – 20 km - střední

Ze startu jít po červené přes město a napojit se na zelenou směr STARÁ LYSÁ.V ní odbočit doleva na modrou a po dojít až do KÁRANÉHO. Následně doprava po červené dojít k mostu přes JIZERU v NOVÉM VESTCI (KONTROLA). Odtud odbočit doleva na modrou a pokračovat po ní přes chatovou oblast do STARÉ BOLESLAVI až ke zdymadlu. Na silnici odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím.

Trasa   L3 – 24 km - dlouhá

Ze startu jít po červené na jih směr LITOL, kde přejít most a napojit se doprava na zelenou. Po ní jít přes PŘEROV N.L., SEDLČÁNKY do přes JIŘINU do ČELÁKOVIC až k Labi, napojit se na modrou a pokračovat stále po modré po levém poproudním břehu Labe do TOUŠENI. Pak přejít TOUŠEŇSKOU LÁVKU do KÁRANÉHO, pokračovat po červené na most přes JIZERU v NOVÉM VESTCI, kde je KONTROLA, napojit se doleva na modrou a po ní pokračovat až ke zdymadlu ve STARÉ BOLESLAVI, odbočit doprava a pokračovat do STARÉ BOLESLAVI, kde cca 250 m před náměstím je po pravé straně Jídelna u Karla IV. Za ní ve dvoře je sokolovna, kde je CÍL. U vchodu je umístěn v průčelí baner Podzimní stezka Polabím