Trasa   L1 – 17 km

Ze startu půjdete na severozápad po červené směr Stará Lysá (neodbočit předčasně doleva na červenou směr Čelákovice) až do Sojovic (samokontrola na konci obce ve směru na Podbrahy v Sojovické hospodě) – odtud dále stále po zelené přes Podbrahy až do Staré Boleslavi,  kde cca 200 m za náměstím je po levé straně CÍL (tělocvična s hřištěm, poznáte to i podle jídelny „U Karla IV“, která je v průčelí u silnice a zároveň podle vyvěšeného baneru „Podzimní stezka Polabím“).

LP_1_172.jpg
Trasa   L2 – 21 km

Ze startu půjdete na severozápad po červené směr Stará Lysá (neodbočit předčasně doleva na červenou směr Čelákovice) až do Sojovic (samokontrola v Sojovické hospodě na konci obce ve směru na Podbrahy). Pak se vrátíte do obce a odbočíte doprava na žlutou. Po ní půjdete až ke křižovatce turistických cest kde odbočíte doprava a půjdete do Káraného. Zde po žluté značce přejdete k Labi, následně překročíte Labe po lávce a po levém poproudním břehu po cyklostezce přes Toušeň po modré dojdete do Brandýsa n.L. k mostu pod zámkem. Tam odbočíte doprava na most a budete pokračovat do Staré Boleslavi, kde cca 200 m před náměstím je po pravé straně CÍL (tělocvična s hřištěm, poznáte to i podle jídelny „U Karla IV“, která je v průčelí u silnice a zároveň podle vyvěšeného baneru „Podzimní stezka Polabím“).

LP_2_21.jpg
Trasa   L3 – 28 km

Ze startu půjdete po červené doleva směr Čelákovice podél  železniční trati kolem dostihového závodiště, budete pokračovat přes Svatého Václava po červené až do Káraného. Zde odbočíte doprava na modrou směr Sojovice, až „přestoupíte“ doleva na žlutou po které dojdete do Sojovic (samokontrola v Sojovické hospodě na konci obce ve směru na Podbrahy). Pak budete pokračovat po zelené do Podbrah, ze kterých po cyklostezce č. 0039 musíte dojít na zastávku ČD Otradovice. Zde začíná modrá značka, která Vás dovede do Káraného k mostu přes Jizeru. Tady se dáte dále vpravo a po modré půjdete přes  Nový Vestec do Staré Boleslavi. Stále po modré projdete Houšťkou, Hluchovem a vyjdete na silnici u zdymadla. Tam odbočíte doprava a budete pokračovat do Staré Boleslavi, kde cca 200 m před náměstím je po pravé straně CÍL (tělocvična s hřištěm, poznáte to i podle jídelny „U Karla IV“, která je v průčelí u silnice a zároveň podle vyvěšeného baneru „Podzimní stezka Polabím“).

LP_3_28.jpg